Разлика помеѓу преработките на „Бил Клинтон“

Одземени 13 бајти ,  пред 8 години
с
Отстрането уредувањето на 217.16.90.148 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot
с (Отстрането уредувањето на 217.16.90.148 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot)
{{Инфокутија за државник
| име=Стево (Бил) Клинтон<br />Bill Clinton
| слика=Bill Clinton.jpg
| ред=42. претседател на [[САД]]