Категорија:Статии на кои им треба контекст: Разлика помеѓу преработките

с
Bot: Migrating 6 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q9431711
с (Bot: Migrating 6 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q9431711)
 
[[Категорија:Википедија:Категории за расчистување]]
[[Категорија:Википедија:Одржување]]
 
[[da:Kategori:Kvalitetscheck - Introduktion mangler]]
[[en:Category:Wikipedia articles needing context]]
[[es:Categoría:Wikipedia:Artículos sin contextualizar]]
[[pt:Categoria:!Artigos sem contextualização]]
[[simple:Category:Wikipedia articles needing context]]
[[sl:Kategorija:Članki, ki potrebujejo kontekst]]
127.231

уредување