Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Woodpecker-stub“

Додадени 286 бајти ,  пред 8 години
Создадена страница со: {{asbox | image = Red-bellied woodpecker icon.png | pix = 40x30 | subject = | qualifier = | category = Никулец за клукајд...
(Создадена страница со: {{asbox | image = Red-bellied woodpecker icon.png | pix = 40x30 | subject = | qualifier = | category = Никулец за клукајд...)
(нема разлика)