Википедија:Медицинско одрекување: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Брише sh (strong connection between (2) mk:Википедија:Медицинско одрекување and sh:Wikipedia:Wikipedia ne daje medicinske savjete),sr (strong connection between (2) [[mk:Википедија:Мед...
с (Робот: Додава ilo,pt,ja,pl,lv)
с (Робот: Брише sh (strong connection between (2) mk:Википедија:Медицинско одрекување and sh:Wikipedia:Wikipedia ne daje medicinske savjete),sr (strong connection between (2) [[mk:Википедија:Мед...)
[[simple:Wikipedia:Medical disclaimer]]
[[sk:Wikipédia:Wikipédia nie je lekárske konzílium]]
[[sr:Википедија:Медицинско одрицање]]
[[sh:Wikipedija: Wikipedia ne daje medicinske savjete]]
[[sv:Wikipedia:Medicinskt förbehåll]]
[[roa-tara:Wikipedia:Disclaimer medico]]
85.496

уредувања