Каврак: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3087051 (translate me))
сНема опис на уредувањето
| поштенски број=
| надморска височина=
| lat_dir=N | lat_deg=42 | lat_min=07 | lat_sec=00
| географска широчина=
| lon_dir=E | lon_deg=22 | lon_min=17 | lon_sec=07
| географска должина=
| веб=
}}