Разлика помеѓу преработките на „Џибути (град)“

Одземени 69 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3604 (translate me)
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3604 (translate me))
[[Категорија:Главни градови во Африка]]
[[Категорија:Региони во Џибути]]
 
[[bo:ཇི་བའོ་ཊི། (གྲོང་རྡལ།)]]