Разлика помеѓу преработките на „Тони Зен“

Одземени 17 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q7821360 (translate me)
(Одбиени последните 2 промени во текстот (од 217.16.91.38) и вратена ревизијата 2742242 на Вик Ретлхед)
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q7821360 (translate me))
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Македонски Рап|Зен, Тони]]
 
[[en:Toni Zen]]