Разлика помеѓу преработките на „Пјерлуиџи Колина“

Одземени 64 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q485885 (translate me)
с (Bot: Migrating 38 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q485885 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q485885 (translate me))
[[Категорија:Фудбалски судии]]
[[Категорија:Луѓе од Болоња]]
 
[[th:ปีแอร์ลุยจี กอลลีนา]]