Отвори го главното мени

Промени

Одземени 119 бајти ,  пред 6 години
с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q35715 (translate me)
 
[[Категорија:Сојузни држави и територии на Австралија]]
 
[[eu:Hego Australia]]
[[ga:An Astráil Theas]]
[[my:တောင်ဩစ‌တြေးလျပြည်နယ်]]