Разлика помеѓу преработките на „Организација за храна и земјоделство на ООН“

с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q82151 (translate me)
с (Bot: Migrating 60 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q82151 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q82151 (translate me))
[[Категорија:Меѓународни институции]]
[[Категорија:Обединети Нации|Исхрана и земјоделство]]
 
[[yo:Àgbájọ fún Oúnjẹ àti Iṣẹ́àgbẹ̀]]