Предлошка:Ambox: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Заштитена „Шаблон:Ambox“ ([Уредување=Допуштај само автопотврдени корисници] (бесконечно) [Преместување=Допуштај само автопотврдени корис�
с (Отстрането уредувањето на 217.16.90.51 (разговор), вратено на последната верзија на MerlIwBot)
с (Заштитена „Шаблон:Ambox“ ([Уредување=Допуштај само автопотврдени корисници] (бесконечно) [Преместување=Допуштај само автопотврдени корис�)