Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Бидете храбри во ажурирањето на страниците“

с
с (Бот Додава: no:Wikipedia:Vær modig)
[[it:Wikipedia:Non aver paura di fare modifiche]]
[[ja:Wikipedia:ページの編集は大胆に]]
[[jv:Wikipedia:Aja mangu-mangu nyunting artikel]]
[[ka:ვიკიპედია:იყავით გაბედული]]
[[ko:위키백과:편집은 과감하게]]
59.415

уредувања