Разлика помеѓу преработките на „Федерална вселенска агенција (Русија)“

с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q190795 (translate me)
с (Bot: Migrating 36 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q190795 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q190795 (translate me))
[[Категорија:Вселенски агенции]]
[[Категорија:Руска вселенска програма| ]]
 
[[sr:Федерална космичка агенција]]