Разлика помеѓу преработките на „Глукагон“

Додадени 17 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sq:Glukagoni
с (Отстрането уредувањето на 195.138.138.72, вратено на последната верзија на VolkovBot)
с (Бот Додава: sq:Glukagoni)
[[pt:Glucagon]]
[[ru:Глюкагон]]
[[sq:Glukagoni]]
[[sr:Глукагон]]
[[sv:Glukagon]]
318

уредувања