Разлика помеѓу преработките на „Комунистичка партија на Советскиот Сојуз“

с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q79854 (translate me)
с (Bot: Migrating 62 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q79854 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q79854 (translate me))
[[Категорија:КПСС| ]]
[[Категорија:Комунистички партии|СССР]]
 
[[tl:Partido Komunista ng Unyong Sobyetika]]