Разлика помеѓу преработките на „Градови во Италија“

с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q102310 (translate me)
с (Bot: Migrating 49 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q102310 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q102310 (translate me))
[[Категорија:Списоци за Италија]]
[[Категорија:Листи на градови во Европа]]
 
[[en:List of cities in Italy]]