Разлика помеѓу преработките на „Фарс“

Одземени 46 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1004666 (translate me)
с (Bot: Migrating 60 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1004666 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1004666 (translate me))
 
[[Категорија:Покраини во Иран]]
 
[[ka:ფარსის ოსტანი]]