Разлика помеѓу преработките на „Тел Авив“

Додадени 50 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
| друго име2 =
| друго име3 =
| слика = TelAvivCityTel Aviv Collage 2.jpgJPG
| сл-големина = 245px
| опис = Тел Авив
 
== Панорама ==
[[File:TelAvivCity.jpg|thumb|800px|center]]
 
[[File:TA1011.jpg|thumb|800px|center]]
 
245

уредувања