Сливен: Разлика помеѓу преработките

Одземени 15 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q178385 (translate me)
с (Bot: Migrating 44 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q178385 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q178385 (translate me))
[[Категорија:Сливен| ]]
[[Категорија:Населени места во Општина Сливен]]
 
[[tr:Sliven]]