Јоханес Гутенберг: Разлика помеѓу преработките

с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q8958 (translate me)
с (Bot: Migrating 107 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q8958 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q8958 (translate me))
[[Категорија:Родени во 1394 година]]
[[Категорија:Починати во 1468 година]]
 
[[vep:Gutenberg Iogann]]