Долнолужички јазик: Разлика помеѓу преработките

Одземени 32 бајти ,  пред 10 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q13286 (translate me)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 37 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q13286 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q13286 (translate me))
 
[[Категорија:Флективни јазици]]
 
[[it:Lingua soraba inferiore]]
90.968

уредувања