Разлика помеѓу преработките на „Папа Корнелиј“

Додадени 16 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: tl:Cornelio
с (Бот Додава: eo:Kornelio)
с (Бот Додава: tl:Cornelio)
[[sw:Papa Kornelio]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปาคอร์เนลิอุส]]
[[tl:Cornelio]]
[[uk:Корнелій]]
46.384

уредувања