Разлика помеѓу преработките на „Џибути“

Одземени 18 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q977 (translate me)
с
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q977 (translate me))
[[Категорија:Африкански рог]]
[[Категорија:Најнеразвиени земји]]
 
[[ku:Cîbûtî]]