Граметал: Разлика помеѓу преработките

Одземен 161 бајт ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q315426 (translate me)
[проверена преработка][проверена преработка]
(Создадена страница со: '''Граметал''' ({{lang-de|Grammetal}}) е општинска заедница во округот Вајмар,...)
 
с (Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q315426 (translate me))
 
[[Категорија:Општински заедници во Тирингија]]
 
[[de:Verwaltungsgemeinschaft Grammetal]]
[[en:Grammetal]]
[[eo:Verwaltungsgemeinschaft Grammetal]]
[[ms:Grammetal]]
[[pl:Wspólnota administracyjna Grammetal]]