Хоенварте: Разлика помеѓу преработките

Одземен 361 бајт ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 17 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q637400 (translate me)
с (Робот: Додава ms:Hohenwarte)
с (Bot: Migrating 17 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q637400 (translate me))
{{Градови во Залфелд-Рудолштат (округ)}}
{{ЗалфелдРудолштат-никулец}}
 
[[ba:Хоэнварте]]
[[de:Hohenwarte]]
[[en:Hohenwarte]]
[[eo:Hohenwarte]]
[[it:Hohenwarte]]
[[kk:Хоэнварте]]
[[ms:Hohenwarte]]
[[nl:Hohenwarte]]
[[uz:Hohenwarte]]
[[pl:Hohenwarte]]
[[pt:Hohenwarte]]
[[ro:Hohenwarte]]
[[ru:Хоэнварте]]
[[sr:Хоенварте (Тирингија)]]
[[vi:Hohenwarte]]
[[vo:Hohenwarte]]
[[war:Hohenwarte]]