Разлика помеѓу преработките на „Зале-Ренштајг“

Одземени 144 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q712075 (translate me)
с (Робот: Додава ms:Saale-Rennsteig)
с (Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q712075 (translate me))
 
[[Категорија:Општински заедници во Тирингија]]
 
[[de:Verwaltungsgemeinschaft Saale-Rennsteig]]
[[en:Saale-Rennsteig]]
[[ms:Saale-Rennsteig]]
[[pl:Wspólnota administracyjna Saale-Rennsteig]]