Разлика помеѓу преработките на „Виншендорф/Елстер (општинска заедница)“

с
Bot: Migrating 6 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q514828 (translate me)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ms:Ländereck)
с (Bot: Migrating 6 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q514828 (translate me))
 
[[Категорија:Општински заедници во Тирингија]]
 
[[de:Verwaltungsgemeinschaft Ländereck]]
[[en:Ländereck]]
[[eo:Verwaltungsgemeinschaft Ländereck]]
[[fr:Ländereck]]
[[ms:Ländereck]]
[[pl:Wspólnota administracyjna Ländereck]]