Разлика помеѓу преработките на „Јани Макрадули“

Одземени 34 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q44004 (translate me)
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q44004 (translate me))
[[Категорија:Пратенички состав 2008-2011]]
[[Категорија:Пратенички состав 2011-2015]]
 
[[bg:Яни Макрадули]]