Разлика помеѓу преработките на „Универзитет „Гоце Делчев““

нема опис на уредувањето
с (oтстранета Категорија:Македонија со помош на HotCat)
 
===Институти===
* [http://inisa.ugd.edu.mk/ [Институт за историја и археологија]];
* Институт за гастрономија, исхрана и диететика.
 
246

уредувања