Тел Авив: Разлика помеѓу преработките

Одземени 145 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 98 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q33935 (translate me))
Нема опис на уредувањето
 
== Панорама ==
 
[[File:Universun 26PAN.jpg|thumb|1100px|center]]
[[File:GushDanPano1.jpg|thumb|1100px|center]]
[[File:TelAviv-Panorama3.jpg|thumb|1100px|center]]
[[File:TA1011.jpg|thumb|800px|center]]
 
245

уредувања