Посавина: Разлика помеѓу преработките

Одземен 261 бајт ,  пред 10 години
с
Bot: Migrating 13 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q975995 (translate me)
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 13 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q975995 (translate me))
[[Category:Региони во Босна и Херцеговина]]
[[Category:Региони во Србија]]
 
[[bg:Посавие]]
[[bs:Posavina]]
[[ca:Posavina]]
[[de:Posavina (Region)]]
[[en:Posavina]]
[[es:Posavina]]
[[fr:Posavina (région)]]
[[hr:Posavina]]
[[it:Posavina (regione)]]
[[nl:Posavina (streek)]]
[[nn:Posavina]]
[[sr:Посавина]]
[[sv:Posavina]]