Хибернација: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 15 години
с
Бот Додава: sk:Hibernácia
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с Бот Додаје: ar, bg, ca, cs, da, de, eo, es, fi, fr, he, hr, it, ja, ko, lt, nl, no, pl, pt, ru, simple, sl, sr, sv, tr, uk, vi, vls, zh
с Бот Додава: sk:Hibernácia
Ред 29:
[[ru:Спячка]]
[[simple:Hibernation]]
[[sk:Hibernácia]]
[[sl:Hibernacija]]
[[sr:Hibernacija]]
6.250

уредувања