Разлика помеѓу преработките на „Синајска Гора“

Одземени 6 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Менува: fr:Sinaï (Bible)
с (Бот Менува: fr:Sinaï (Bible))
[[da:Sinajbjerget]]
[[en:Biblical Mount Sinai]]
[[fr:Mont Sinaï biblique(Bible)]]
[[it:Monte Sinai biblico]]
[[no:Sinai (fjell)]]
[[nn:Sinaifjellet]]
[[no:Sinai (fjell)]]
[[ta:விவிலிய சீனாய் மலை]]
46.384

уредувања