Разлика помеѓу преработките на „Историја на Советскиот Сојуз (1964–1982)“

с
Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3399014 (translate me)
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3399014 (translate me))
 
[[Категорија:Историја на Советскиот Сојуз по период| 4]]
 
[[es:Historia de la Unión Soviética (1964–1982)]]
[[en:History of the Soviet Union (1964–1982)]]