Разлика помеѓу преработките на „3 Еднорог“

Одземени 245 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 15 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1047140 (translate me)
с (r2.7.3) (Робот: Додава en:3 Monocerotis; менува tr:3 Monocerotis)
с (Bot: Migrating 15 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1047140 (translate me))
[[Категорија:Објекти во соѕвездието Еднорог]]
 
[[az:NGC 2142]]
[[en:3 Monocerotis]]
[[eo:NGC 2142]]
[[hr:NGC 2142]]
[[kk:NGC 2142]]
[[nl:NGC 2142]]
[[uz:NGC 2142]]
[[pl:NGC 2142]]
[[pt:NGC 2142]]
[[ru:NGC 2142]]
[[sk:NGC 2142]]
[[sr:NGC 2142]]
[[sh:NGC 2142]]
[[tr:3 Monocerotis]]
[[uk:NGC 2142]]
[[zh:NGC 2142]]