Разлика помеѓу преработките на „Морено Мозер“

Одземени 268 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 12 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q511913 (translate me)
с (Bot: Migrating 12 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q511913 (translate me))
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Луѓе од Тренто]]
 
[[ca:Moreno Moser]]
[[de:Moreno Moser]]
[[en:Moreno Moser]]
[[es:Moreno Moser]]
[[fr:Moreno Moser]]
[[it:Moreno Moser]]
[[nl:Moreno Moser]]
[[ja:モレーノ・モーゼル]]
[[no:Moreno Moser]]
[[pl:Moreno Moser]]
[[ru:Мозер, Морено]]
[[fi:Moreno Moser]]