Разлика помеѓу преработките на „NGC 1016“

Одземени 257 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 16 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1040921 (translate me)
с (Робот: Додава kk:NGC 1016)
с (Bot: Migrating 16 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1040921 (translate me))
[[Категорија:Нов општ каталог]]
[[Категорија:Објекти во соѕвездието Кит]]
 
[[az:NGC 1016]]
[[be:NGC 1016]]
[[eo:NGC 1016]]
[[hr:NGC 1016]]
[[kk:NGC 1016]]
[[nl:NGC 1016]]
[[uz:NGC 1016]]
[[pl:NGC 1016]]
[[pt:NGC 1016]]
[[ru:NGC 1016]]
[[sk:NGC 1016]]
[[sr:NGC 1016]]
[[sh:NGC 1016]]
[[tr:NGC 1016]]
[[uk:NGC 1016]]
[[zh:NGC 1016]]