NGC 972: Разлика помеѓу преработките

Одземен 271 бајт ,  пред 10 години
с
Bot: Migrating 18 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1040625 (translate me)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава kk:NGC 972)
с (Bot: Migrating 18 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1040625 (translate me))
[[Категорија:Нов општ каталог]]
[[Категорија:Објекти во соѕвездието Овен]]
 
[[az:NGC 972]]
[[be:NGC 972]]
[[de:NGC 972]]
[[eo:NGC 972]]
[[fr:NGC 972]]
[[hr:NGC 972]]
[[kk:NGC 972]]
[[nl:NGC 972]]
[[pl:NGC 972]]
[[pt:NGC 972]]
[[ru:NGC 972]]
[[sh:NGC 972]]
[[sk:NGC 972]]
[[sr:NGC 972]]
[[tr:NGC 972]]
[[uk:NGC 972]]
[[uz:NGC 972]]
[[zh:NGC 972]]