Разлика помеѓу преработките на „NGC 121“

Одземени 286 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 19 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q872164 (translate me)
с (r2.7.3) (Робот: Додава es:NGC 121)
с (Bot: Migrating 19 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q872164 (translate me))
[[Категорија:Нов општ каталог]]
[[Категорија:Објекти во соѕвездието Тукан]]
 
[[az:NGC 121]]
[[de:NGC 121]]
[[es:NGC 121]]
[[eo:NGC 121]]
[[ko:NGC 121]]
[[hr:NGC 121]]
[[kk:NGC 121]]
[[lb:NGC 121]]
[[nl:NGC 121]]
[[uz:NGC 121]]
[[pl:NGC 121]]
[[pt:NGC 121]]
[[ru:NGC 121]]
[[sk:NGC 121]]
[[sr:NGC 121]]
[[sh:NGC 121]]
[[tr:NGC 121]]
[[uk:NGC 121]]
[[zh:NGC 121]]