Разлика помеѓу преработките на „Марко Пиноти“

Одземени 385 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 17 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q358182 (translate me)
с (Bot: Migrating 17 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q358182 (translate me))
[[Категорија:Велосипедисти на Летните олимписки игри 2012]]
[[Категорија:Олимписки велосипедисти на Италија]]
 
[[ca:Marco Pinotti]]
[[da:Marco Pinotti]]
[[de:Marco Pinotti]]
[[en:Marco Pinotti]]
[[es:Marco Pinotti]]
[[fr:Marco Pinotti]]
[[it:Marco Pinotti]]
[[lb:Marco Pinotti]]
[[hu:Marco Pinotti]]
[[nl:Marco Pinotti]]
[[ja:マルコ・ピノッティ]]
[[no:Marco Pinotti]]
[[pl:Marco Pinotti]]
[[pt:Marco Pinotti]]
[[ru:Пинотти, Марко]]
[[fi:Marco Pinotti]]
[[sv:Marco Pinotti]]