Хенри Греј (Прв војвода од Сафолк): Разлика помеѓу преработките

resolving conflict
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 12 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q4490179 (translate me))
(resolving conflict)
[[Категорија:Англичани од 16 век]]
[[Категорија:Фамилија Греј|Хенри]]
 
[[lb:Henry Grey]]
2

уредувања