Разлика помеѓу преработките на „Гинтерсберге“

Одземени 265 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 11 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q631555 (translate me)
с (Bot: Migrating 11 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q631555 (translate me))
{{Харц-никулец}}
{{Окрузи на Харцгероде}}
 
[[ba:Гюнтерсберге]]
[[de:Güntersberge]]
[[en:Güntersberge]]
[[eo:Güntersberge]]
[[it:Güntersberge]]
[[kk:Гюнтерсберге]]
[[nl:Güntersberge]]
[[ro:Güntersberge]]
[[ru:Гюнтерсберге]]
[[uz:Güntersberge]]
[[vo:Güntersberge]]