Разлика помеѓу преработките на „Гернроде/Харц“

Одземени 160 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q467010 (translate me)
с (Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q467010 (translate me))
 
[[Категорија:Поранешни општински заедници во Саксонија-Анхалт]]
 
[[de:Verwaltungsgemeinschaft Gernrode/Harz]]
[[en:Gernrode/Harz]]
[[nl:Verwaltungsgemeinschaft Gernrode/Harz]]
[[pl:Wspólnota administracyjna Gernrode/Harz]]