Отвори го главното мени

Промени

Одземени 60 бајти ,  пред 11 година
с
ова не е блог
 
Автократот сепак си бара некаков вид на силна структура на владеење. Многу малку владеjачи биле во позиција да владеjат само со нивната лична харизма и вештини без помош од другите.
 
'''Од Хајан Селмани & Адел Абази'''
 
{{Политика-никулец}}