Отвори го главното мени

Промени

Додадени 6 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
Автократот сепак си бара некаков вид на силна структура на владеење. Многу малку владеjачи биле во позиција да владеjат само со нивната лична харизма и вештини без помош од другите.
 
'''Од Хајан Селмани & Адел Абази'''
 
{{Политика-никулец}}
Анонимен корисник