Разлика помеѓу преработките на „Универзитет „Гоце Делчев““

с
Откажано уредувањето 2985986 на уредникот Kolega2357 (разговор)
с (oтстранета Категорија:Република Македонија со помош на HotCat)
с (Откажано уредувањето 2985986 на уредникот Kolega2357 (разговор))
[[Категорија:Згради и градби посветени на Гоце Делчев]]
[[Категорија:Штип]]
[[Категорија:Македонија]]