Формула: Разлика помеѓу преработките

Додаден 41 бајт ,  пред 15 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с Бот Додава: ga:Foirmle
с Бот Додава: ml:സൂത്രവാക്യം
Ред 46:
[[it:Formula]]
[[ja:公式]]
[[ml:സൂത്രവാക്യം]]
[[pt:Fórmula]]
[[ru:Математическая формула]]
109.264

уредувања