Од нас зависи: Разлика помеѓу преработките

Одземени 43 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3404912 (translate me)
сНема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3404912 (translate me))
[[Категорија:Песна за Евровизија 2002]]
[[Категорија:Македонски песни за Евровизија]]
 
[[en:Od nas zavisi]]
[[pt:Od nas zavisi]]