Томас Кулпепер: Разлика помеѓу преработките

Одземени 275 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 11 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q553362 (translate me)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава ar:توماس كلبيبر)
с (Bot: Migrating 11 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q553362 (translate me))
[[Категорија:Англичани од 16 век]]
[[Категорија:Луѓе од Тјудорскиот период]]
 
[[ar:توماس كلبيبر]]
[[de:Thomas Culpeper]]
[[en:Thomas Culpeper]]
[[es:Thomas Culpeper]]
[[fr:Thomas Culpeper (courtisan)]]
[[it:Thomas Culpeper]]
[[hu:Thomas Culpeper]]
[[no:Thomas Culpeper]]
[[pl:Thomas Culpeper]]
[[pt:Thomas Culpepper]]
[[sv:Thomas Culpeper]]