Разлика помеѓу преработките на „Пајак (планина)“

Одземени 106 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3394352 (translate me)
с (r2.7.1) (Робот: Додава sr:Пајак (планина))
с (Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3394352 (translate me))
 
[[Категорија:Планини во Грција]]
 
[[bg:Паяк (планина)]]
[[el:Πάικο]]
[[en:Mount Paiko]]
[[sr:Пајак (планина)]]